Flash Art 44/2017

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisFlash Art Czech & Slovak Edition je jediným domácím časopisem integrujícím českou a slovenskou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet publ…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
150
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNadace Prague Biennale
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr200 x 270 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "Flash Art 44/2017"

Flash Art Czech & Slovak Edition je jediným domácím časopisem integrujícím českou a slovenskou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet publiku přehled aktuálních informací o světovém, českém a slovenském uměleckém dění. Systematicky se snaží podporovat rozvoj kritického a teoretického myšlení o současném umění i permanentní informační výměnu českého a slovenského výtvarného dění s mezinárodní uměleckou scénou. Flash Art 44/2017, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Flash Art 44/2017, autor kolektiv autorů"

Práve vychádza číslo 44 časopisu Flash Art Czech and Slovak Edition, témou je fotografia ako pomocné médium:
možnosti dokumentácie.
Problematika efemérnych umeleckých diel – či už gestického alebo fyzického charakteru je aktuálna spolu so širokou tendenciou performatívnych a dematerializovaných diel od 60. rokov. Autentický zážitok sa rôznymi formami rekontextualizuje a získava nové kvality. Aktuálne číslo časopisu Flash Art Czech and Slovak Edition číslo mapuje spôsoby prenosu tohto typu umenia k divákovi..
Nadace Prague Biennale


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz