Slavné stavby Prahy 2

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisKniha je milým pozváním na procházku architektonickým bohatstvím druhé pražské městské části, od významných středověkých památek, jakými jsou rotunda …
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 429 Kč - SLEVA
Cena s DPH
349
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFoibos
ISBN978-80-87073-35-3
EAN9788087073353
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.88 Kg
Rozměr224 × 265 mm
Vazbavázaná
Počet stran208

Bližší informace o knize "Slavné stavby Prahy 2"

Kniha je milým pozváním na procházku architektonickým bohatstvím druhé pražské městské části, od významných středověkých památek, jakými jsou rotunda sv. Martina na Vyšehradě či Emauzy až po jednu z nejzdařilejších realizací moderní architektury u nás, kterou představuje Tančící dům. Kniha je průvodcem po architektonických půvabech a skvostech Vyšehradu, Nového Města a Vinohrad. Slavné stavby Prahy 2, autor Klára Benešovská, Lukáš Beran, Hana Hermanová, Ludmila Hůrková, Šárka Koukalová, Petr Kratochvíl, Patrik Líbal, Taťána Petrasová, Pavel Vlček, Michal Zlámaný a Marie Platovská (ed.).


Anotace knihy " Slavné stavby Prahy 2, autor Klára Benešovská, Lukáš Beran, Hana Hermanová, Ludmila Hůrková, Šárka Koukalová, Petr Kratochvíl, Patrik Líbal, Taťána Petrasová, Pavel Vlček, Michal Zlámaný a Marie Platovská (ed.)"

Popis každé stavby je doplněn historickými fotografiemi, dobovými plány a fotografiemi současného stavu. Kniha je určena jak pro odbornou, tak pro širokou laickou veřejnost. Pro všechny, kdo dychtí po hlubším poznání této pozoruhodné městské části, plné nejen slavných staveb, ale také významných jmen architektů, stavebníků, stavitelů a jejich životních příběhů. Pro jednoduchou orientaci po jednotlivých stavbách je na konci knihy zařazen průvodce po objektech ve formě map..
Foibos


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz