Městečka na dlani - Královéhradecký kraj

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2017
PopisMezi 48 městy kraje jsou městečka s několika stovkami respektive o něco málo více než tisícovkou obyvatel. Autorský tým Jakub Potůček (editor), Vladim…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena179 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
155
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFoibos
ISBN9788087073964
EAN9788087073964
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.27 Kg
Rozměr241 × 266 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran128

Bližší informace o knize "Městečka na dlani - Královéhradecký kraj"

Mezi 48 městy kraje jsou městečka s několika stovkami respektive o něco málo více než tisícovkou obyvatel. Autorský tým Jakub Potůček (editor), Vladimíra Paterová, Petra Machová a Jan Tlučhoř píše o sedmi z nich. Městečka na dlani - Královéhradecký kraj, autor Petra Machová, Vladimíra Paterová, Jan Tluchoř a Jakub Potůček (ed.).


Anotace knihy " Městečka na dlani - Královéhradecký kraj, autor Petra Machová, Vladimíra Paterová, Jan Tluchoř a Jakub Potůček (ed.)"

Na 128 stranách slovem i bohatým obrazovým materiálem představuje architektonické a kulturní bohatství Pilníkova, Stárkova a Železnice s jejich městskými památkovými zónami, dále Janské Lázně, Miletín, Pec pod Sněžkou a Vysoké Veselí, ve kterých jsou taktéž mnohé architektonické hodnoty, o nichž se jistě rádi také něco zajímavého dozvíte. Publikace o těchto malých městech nazýváme Městečka na dlani ....a název jsme si vypůjčili z románové prvotiny Jana Drdy Městečko na dlani odehrávající se v městečku Rukapáň. Věříme, že Vás zaujme svědectví o tom, kolik bohatství z dědictví našich předků se vejde na pomyslnou dlaň..
Foibos


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz