Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka

Autor: Česky2017B&P Publishing

Le Corbusier, muž s typickými černými kulatými brýlemi, je jednou z nejdiskutovanějších a nejrozporuplnějších osobností moderní doby. Obdivovateli bývá oslavován jako „otec“ moderní architektury, jako nejvýznamnější architekt dvacátého století, jenž změnil nejen to, jak a co se staví, ale hlavně jak se o architektuře uvažuje.

349 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 395 Kč - SLEVA

Název: Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka  ISBN: 9788074851308  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074851308  Hmotnost: 0.44 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 248  Rozměr: 169 × 225  Nakladatel: B&P Publishing
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka, Suchomel, Tomáš

Byl jedním z vůbec prvních hvězdných architektů, z nichž se stávaly celebrity, veřejně činní intelektuálové a vůdci hnutí usilující o velké změny. Byl rovněž průkopníkem sebepropagace, práce s veřejným míněním a cílevědomého šíření vlastních myšlenek. A v neposlední řadě také urputným bezskrupulózním člověkem, jenž ve své posedlosti stavět moderní města a měnit svět nepokrytě nadbíhal nacistickému i komunistickému režimu.
,br> Kniha Le Corbusier, muž doby moderní, architekt zítřka je obsáhlým a v českém jazyce prvním architektovým životopisem. Je určena nejen čtenářům, které fascinují složité osobní životy a velkolepé vize umělců a charismatických inovátorů, ale zejména těm, kteří přemýšlejí o moderní společnosti a architektuře pro 21. století.

Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka