Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisLe Corbusier, muž s typickými černými kulatými brýlemi, je jednou z nejdiskutovanějších a nejrozporuplnějších osobností moderní doby. Obdivovateli býv…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 395 Kč - SLEVA
Cena s DPH
349
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelB&P Publishing
ISBN9788074851308
EAN9788074851308
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.44 Kg
Rozměr169 × 225
Vazbabrožovaná
Počet stran248

Bližší informace o knize "Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka"

Le Corbusier, muž s typickými černými kulatými brýlemi, je jednou z nejdiskutovanějších a nejrozporuplnějších osobností moderní doby. Obdivovateli bývá oslavován jako „otec“ moderní architektury, jako nejvýznamnější architekt dvacátého století, jenž změnil nejen to, jak a co se staví, ale hlavně jak se o architektuře uvažuje. Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka, autor Suchomel, Tomáš.


Anotace knihy " Le Corbusier. Muž doby moderní, architekt zítřka, autor Suchomel, Tomáš"

Byl jedním z vůbec prvních hvězdných architektů, z nichž se stávaly celebrity, veřejně činní intelektuálové a vůdci hnutí usilující o velké změny. Byl rovněž průkopníkem sebepropagace, práce s veřejným míněním a cílevědomého šíření vlastních myšlenek. A v neposlední řadě také urputným bezskrupulózním člověkem, jenž ve své posedlosti stavět moderní města a měnit svět nepokrytě nadbíhal nacistickému i komunistickému režimu.
,br> Kniha Le Corbusier, muž doby moderní, architekt zítřka je obsáhlým a v českém jazyce prvním architektovým životopisem. Je určena nejen čtenářům, které fascinují složité osobní životy a velkolepé vize umělců a charismatických inovátorů, ale zejména těm, kteří přemýšlejí o moderní společnosti a architektuře pro 21. století..
B&P Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz