Huť architektury Martin Rajniš

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisHuť architektury Martin Rajniš patří k nejosobitějším architektonickým kancelářím u nás. Bylo by tudíž s podivem, aby se tento fakt nepromítl také do …
více informací
Dostupnostdo týdne
Doporučená cena 2 450 Kč - SLEVA
Cena s DPH
2 190
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN9788074373695
EAN9788074373695
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.90 Kg
Rozměr240x320 mm
Vazbavázaná
Počet stran526

Bližší informace o knize "Huť architektury Martin Rajniš"

Huť architektury Martin Rajniš patří k nejosobitějším architektonickým kancelářím u nás. Bylo by tudíž s podivem, aby se tento fakt nepromítl také do publikace, která přináší přehled jejich dosavadní práce. Svými zcela originálními texty ji doprovází sám Martin Rajniš a přibližuje v nich okolnosti vzniku svých výjimečných staveb. Huť architektury Martin Rajniš, autor Rajniš Martin.


Anotace knihy " Huť architektury Martin Rajniš, autor Rajniš Martin"

Rajniš však nepracuje sám, ale se svou Hutí, kde obklopen nejbližšími spolupracovníky promýšlí a kreslí nadčasovou architekturu. Cesta talentovaného architekta vedla z veleslavného libereckého SIALu přes samostatnou praxi s úspěchy na mezinárodní scéně a pedagogické působení až k čtyřleté plavbě kolem světa, kdy dospěl ke zjištění, že už prostě „nechce lít beton“. S jemu vlastním živelným zaujetím se začal věnovat důmyslným dřevěným stavbám a konstrukcím, k nimž náleží i unikátní Poštovna na Sněžce, vzducholoď Gulliver v pražském DOXu či řada neopakovatelných věží a rozhleden, hrání a domů, které akcentují potřebu krásy, hravosti i života v harmonii s přírodou a s respektem k jejím zákonitostem. Vedle bohatě fotograficky zdokumentovaného souhrnu všech realizací studia představuje kniha Huti architektury i vybrané projekty a také poodhaluje jejich inspirace..
Kant


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz