Čtvrtý rozměr architektury

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisTexty obsažené v této knize si nekladou za cíl objevit jedinou pravdu o čase v architektuře a prostorových vztazích, které ji formují. Jsou to úvahy, …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
25,06
Změna měny Platba v CZK

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVutium
ISBN978-80-214-5501-6
EAN9788021455016
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr200 x 200 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran264

Bližší informace o knize "Čtvrtý rozměr architektury"

Texty obsažené v této knize si nekladou za cíl objevit jedinou pravdu o čase v architektuře a prostorových vztazích, které ji formují. Jsou to úvahy, které by snad mohly naznačit některé vztahy a vazby prostoru a času, na které je, podle mého názoru, dobré myslet při tvorbě nových staveb. Čtvrtý rozměr architektury, autor Boris Hála.


Anotace knihy " Čtvrtý rozměr architektury, autor Boris Hála"

V překotném životě tvůrčího architekta na ně nebývá vždy čas ani síla. Ale pokud si troufáme posouvat se kupředu v evolučním vývoji světa, musíme se občas vracet k jeho základním atributům. A hledat jejich podstatu a výklad pro momentální čas, v němž budoucí dílo teprve vzniká. Tato publikace by si považovala za čest, kdyby mohla být byť jen pomůckou, která pomůže otevřít určitou v ní popsanou oblast myšlení. Je určena architektům, studentům, developerům, a hlavně všem, kteří rádi myslí. Samozřejmě svůj vlastní výklad problému si musí každý tvůrce ujasnit sám..
Vutium

Obsah knihy: Čtvrtý rozměr architektury

Čtvrtý rozměr architektury - examplesČtvrtý rozměr architektury - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz