Archkomix

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisJak učit předmět tradici a nový urbanismus na vysoké škole architektury? Již slovo tradice mnohé dnešní studenty odrazuje – chtějí přeci vše nové, mod…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
190
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVutium
ISBN978-80-214-5786-7
EAN9788021457867
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr210x260 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran160

Bližší informace o knize "Archkomix"

Jak učit předmět tradici a nový urbanismus na vysoké škole architektury? Již slovo tradice mnohé dnešní studenty odrazuje – chtějí přeci vše nové, moderní a netradiční. Archkomix, autor kolektiv.


Anotace knihy " Archkomix, autor kolektiv"

Slovní spojení nový urbanismus je do jisté míry také zavádějící a mnoho studentů se do tohoto semináře nehlásí. Snažil jsem se najít způsob, jak studenty pro tento předmět získat, jak vzbudit jejich zájem o naši architektonickou historii s přesahem do současnosti. Zvolil jsem příběh – příběh stavby. Jakým jiným způsobem vypráví architekt příběhy než kresbou či skicou? Tento způsob je mu nejbližší. Z takových úvah vzniklo zadání seminární práce. Nakreslete komiks o určité české stavbě, kterou si vyberete. Musíte vše nakreslit rukou, příběhy mohou být i částečně smyšlené. Máte na váš příběh pouze dvě strany. A tak vzniklo 24 příběhů. Tomáš Pavlovský.
Vutium

Listování v knize: Archkomix

Ukázková kapitola [pdf; 1,5 MB]

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz