Adolf Loos - Poslední domy / The Last Houses

Sleva 4%
Autor
InformaceČesky, 2020
PopisTato podnětná a inspirativní kniha od Christophera Longa, jednoho z předních odborníků na život a dílo Adolfa Loose, se zabývá posledními domy, které …
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena990 Kč - SLEVA 4%
Cena s DPH
949
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN9788074373206
EAN9788074373206
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.83 Kg
Rozměr240x280 mm
Vazbaflexi
Počet stran160
PřekladatelKellnerová Kalvachová Lucie

Bližší informace o knize "Adolf Loos - Poslední domy / The Last Houses"

Tato podnětná a inspirativní kniha od Christophera Longa, jednoho z předních odborníků na život a dílo Adolfa Loose, se zabývá posledními domy, které Loos navrhl v závěrečných třech letech svého života. Publikace vůbec poprvé představuje mnoho plánů a fotografií Loosových pozdních prací a naznačuje nové způsoby, jak je možné porozumět jeho koncepci Raumplanu i tomu, jak tento architekt přehodnotil své pojetí prostoru a dispozičního uspořádání. Adolf Loos - Poslední domy / The Last Houses, autor Long Christopher.


Anotace knihy " Adolf Loos - Poslední domy / The Last Houses, autor Long Christopher"

Her work, which is highly appreciated internationally as well, feels like a herbarium of fantastical extraterrestrial plants or a unique, imaginary world created using always newly discovered and often surprising techniques. This extraordinary book presents a representative selection of Zemánková’s drawings, collages, objects and assemblages, accompanied by texts written by experts and researchers who admire her art and who, each in their own way, try to understand the inherent mystery of her art. Join them on a journey without limits, on your own initiatory experience..
Kant


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz