Výstava fotografií členů Spolku Fokus Jindřichův Hradec

08.10.2015 - 30.12.2015Fotografie

Vystavující autoři: Otakar Gawlik, dále v abecedním řazení Josef Böhm, Richard Brychta, Pavel Körner, Jan Müller, Jan Oliva, Vlastimil Sítař, Petra Slipková a Karel Zábrodský.

Spolek Fokus Jindřichův Hradec, který je v místním regionu činný už od roku 1963, kdy byl založen pod názvem Okresní fotostředisko Jindřichův Hradec, představuje nyní veřejnosti jak fotografie z tvorby svých současných členů, tak i fotografie Otakara Gawlika, nedávno zesnulého dlouholetého předsedy a zakládající osobnosti Fokusu.
V Muzeu fotografie a moderních obrazových médií členové Fokusu nyní nejen vystavují, ale v letošním roce se tu nově i scházejí. Již zde připravili jmenovanou výstavu, jež je jedním z prvních výsledků realizované spolupráce muzea a spolku. Snímky, které patří do různých fotografických žánrů, vybírali většinou samotní autoři. Vytištěny byly na digitalizačním pracovišti vystavujícího muzea a po ukončení prezentace rozšíří jeho sbírky.Výstava fotografií členů Spolku Fokus Jindřic… - www.iUmeni.cz (08.10.2015)

Zpět na výpis
Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní novinka

Svatopluk Klimeš / Prorůstání tři