Adam Štech & Lubomír Typlt "Zasej obojky a sklidíš psy"

Výtvarné umění 14.5.2024 - 21.6.2024 • Dlouhá 5, Praha, Česká republika

DSC Gallery s radostí oznamuje výstavu „Zasej obojky & sklidíš psy“, na níž představí své práce dva umělci, Adam Štech a Lubomír Typlt.

Více informací

Tato dravá a důvtipná výstavní kapitola se jeví jako neopominutelná evokace nekonečných výrazových možností v propojení s – vysoce žádanou, nezbytnou a hlubokou - mobilizací veškeré psychické a fyzické energie, kterou lidská bytost vrozeně vládne. Tak lze kodifikovat původní, autentický, pozoruhodně osobní expresivní jazyk, který se má jako takový protnout s vitalitou smyslové zkušenosti diváka. Oba vystavující umělci, Adam Štech a Lubomír Typlt dokonce využívají k podpoře uvedeného principu filozofickou otázku dualismu. Výstavu kurátorsky připravil Domenico de Chirico.

Adam Štech & Lubomír Typlt "Zasej obojky a sklidíš psy"


Další události

Výtvarné umění

KEES VISSER

3.5.2024 - 14.6.2024
Mikulov · Galerie Závodný

Výstava Keese Vissera v Galerii Závodný v Mikulově je vystavěna na jednoduchém konceptu: umožnit návštěvníkům zážitek z čistého a minimalistického pro …

Detail
Výtvarné umění

Výstava na zámku Belcredi

15.6.2024
Brno · Ateliér Studánka

Jednodenní happening – Velkolepá výstava představí díla všech, kteří Ateliér Studánka navštěvují. Zahájení na nádvoří zámku v 15 hodin.

Detail
Výtvarné umění

CRASHTEST 13: REALITY CHECK

10.5.2024 - 15.6.2024
Praha · Galerie Jilská 14

Výstava vzniká pod záštitou kurátorského semináře CRASHTEST na ÚDKU KTF Univerzity Karlovy ve spolupráci s galerií Jilská 14.

Detail
Výtvarné umění

Jiří Slíva – Franz Kafka v grafice

6.5.2024 - 15.6.2024
Chrudim · Galerie ART - Chrudim

Kafku mě baví číst stále znovu. Říkám ‘baví’, a přitom si uvědomuji výrok Milana Kundery, že Kafka pro nás netrpěl, Kafka se pro nás bavil…

Detail
Výtvarné umění

Prostor pro světlo - Eva Brodská

2.5.2024 - 15.6.2024
Praha · Entrance Gallery

První výstava nové sezóny v galerii Entrance představí výběr děl z dlouholeté a koncentrované tvorby paní Evy Brodské.

Detail