Aukce č.01 - Artslimit Online

05.03.2021 - 28.03.2021Aukce

První samostatné online aukci výtvarných děl pořádané specializovaným portálem Artslimit

Na aukci se představuje vyvážená kolekce děl 19. a 20. století s přesahy do současné tvorby. Zastoupeni jsou nejen autoři, jejichž jména rezonují i ve velkých aukcích, ale také řada dalších zajímavých umělců. Skutečně široce je prezentováno 19. století. V nabídce je kromě Luďka Marolda či Václava Radimského například velkolepé plátno Václava Jansy Topoly nebo kolekce obrazů Františka Kavána, z nichž k nejtypičtějším patří Lávka v zimě. Století 20. prezentují díla Jiřího Karse, Otakara Kubína, ale především několik nádherných prací Aléna Diviše či Jiřího Trnky. Současné umění je zastoupeno díly Jiřího Sopka nebo Jana Pištěka. Všechna díla jsou vystavena v Galerii KODL na Národní 7, Praha 1, kde je možno si je po předchozí domluvě dle možností aktuálních hygienických opatřeních prohlédnout a po skončení aukce i vyzvednout. Případně můžeme zajistit na náklady kupujících i převoz vydražených děl. Všechna díla si můžete také prohlédnout v naší virtuální prohlídce zde: https://my.matterport.com/show/?m=M3BwUgb4u57 Pro více informací nás kontaktujte na info@artslimit.com nebo na telefonu +420 725 182 834

Aukce č.01 - Artslimit Online - www.iUmeni.cz (05.03.2021)

Art Antiques

Význam tradice pro typografii