Vladimír Brunton ve fotografiích představuje spirituální cestu Kabaly

Události - obrázek

Výstava Odhalená Kabala pojednává o nejstarších principech stvoření světa a evoluce. Vladimír Brunton ve svých obrazech ztvárnil historii, současnost a systém učení autentické Kabaly. Výstava v galerii Czech Photo Centre potrvá od poloviny srpna do poloviny září.

foto k článkuVladimír Brunton je známý svým jedinečným postupem zpracováním fotografií. Fotokoláže několika snímků přenáší na ruční papíry, které si sám vyrábí, a to až do formátu 2 x 2 metry. Tento složitý proces vzniká pomoci působení přírodních sloučenin a slunečního světla.

foto k článkuPrvotní myšlenka o přípravě výstavy vznikla před rokem v Izraeli při setkání s Dr. Michaelem Laitmanem. Fotograf představí portréty důležitých osobností Kabaly a fotografie s fragmenty filozofie cesty Kabaly. Zároveň vizuálně ztvárnil historii samotného principu Kabaly.

foto k článku „Na rozdíl od mystických směrů, které neprávem používají název Kabala, je původní, autentická Kabala vědou. Její vysvětlení zákonů přírody a lidského vývoje je opřeno o důkazy a dosažené zkušenosti hlavních představitelů Kabaly. Popisují zákonitosti vyšších světů, které postupně poznávají, a které ovlivňují ten náš, fyzický,“ popisuje filozofii výstavy Vladimír Brunton.

foto k článkuVladimír Brunton, Je autorem světově originálního ručního zpracování fotoobrazu. Díky zpracovaní starým, řemeslným způsobem, jaký se používal ve fotografii před 100 lety, vytváří Brunton unikátní obrazy na plátno, nebo ruční papír. Vytváří ruční papíry ve velikosti až 2x2 metry, na které starými fototechnikami přenáší obraz sluncem – unikátní spojení těchto technologií umožňuje obrazu měnit vzhled podle prostředí, ve kterém je pověšen.

foto k článkuVýstava bude otevřena od 15. srpna do 15. září každý den kromě pondělí. V úterý až pátek vždy od 11.00 do 18.00 hodin a o víkendu od 10.00 do 18.00 hodin. Základní vstupné činí 80 a snížené 40 korun. Galerie se nachází 100 metrů od stanice metra Nové Butovice na adrese Seydlerova 2835/4, Praha 5.

Vladimír Brunton ve fotografiích představuje spirituální cestu Kabaly ~ iUmeni.cz ~

Autor / zdroj:
Publisher: iUmeni.cz

Další články

Události - obrázek

Dny otevřených ateliérů Jihomoravského kraje 2019

Devátý ročník Dnů otevřených ateliérů letos umožní milovníkům umění opět nahlédnout za oponu prostých výstavních síní do rozmanitých ateliérů a dílen svých sousedů výtvar … Celý článek

Události - obrázek

V září začíná nový festival PRAGUE PHOTO SHOW 2019 - Příběhy úspěšných fotografů

Divadlo ABC bude v neděli 22. září 2019 hostit nový festival Prague Photo Show 2019. Celý článek

Události - obrázek

Josef Zlamal a Alén Diviš v Galerii U Betlémské kaple

Dialog s dílem malíře a ilustrátora Aléna Diviše přijímám s velkou úctou a radostí. Jsem přesvědčen, že naše díla ve své podstatě přirozeně korespondují, že jsou přímým d … Celý článek

Události - obrázek

Arthouse Hejtmánek představuje Jaroslava Verise, malíře ryzí krásy. Dříve uznáva …

Veris/Paris. Pod tímto názvem se v aukčním domě Arthouse Hejtmánek v Praze 6-Bubenči otevírá 20. září 2019 výstava českého malíře Jaroslava Verise (1900–1983). Celý článek

Knižní tipy

Online galerie

iUmeni.cz - buďte také součástí portálu iUmeni.cz - propagace - imgReklama