Květ života (socha/řezba) - Kočí Halka (malířka, sochařka)

Kočí Halka (malířka, sochařka)lipové dřevo, dokolorováno14x40 cm

Květ života. Různé velikosti, tvary i barvy. Možnost vyrytí jména a data. Cena je za jeden kus. Rozměry i tvary jsou orientační, akuální zašleme na vyžádání.

Květy života – lotosy jsou symbolem s hlubokým duchovním významem, jejich krása spočívá v čistotě, znovuzrození, věčnosti a duchovním růstu – je to symbol překonávání překážek, moudrosti, symbol úspěchů. Poupě lotosu znázorňuje cestu k osvícení a duchovní růst. A proto i Halčiny Květy života jsou takovým symbolem úspěchu, důležité životní události, kterou ten, který je tímto květem obdarován, prožije a květ mu ho bude už jednou provždy připomínat.

1 790 Kč
bez dph

Název: Květ života (socha/řezba)· Autor: Kočí Halka (malířka, sochařka)

Dílo: socha/řezba, originál· Rok: 2022· Rozměr: 14x40 cm· Technika: lipové dřevo, dokolorováno

O autorovi

Halka Kočí - obr.

Kočí Halka (malířka, sochařka)
Narození: 1980 Šumperk

Malířka, sochařka, lektorka výtvarných kurzů, průvodkyně v lesní školce, běžkyně, zootechnička. To vše je Halka Kočí, žena mnohých tváří a podob, živel, který se právě v jejím díle snoubí a násobí. Byť duší sochařka, jsou právě obrazy pro ni výzvou, se kterou se uktává, na plátně realizuje své vnitřní pocity, myšlenky, nechává na sebe působit poezii, propůjčuje svým obrazům úryvky veršů... a tak jak u sochy není při odebírání možnost návratu, možnost změny u obrazu je někdy více svazující a svým způsobem omezující.

Více informací