Zepelín na Měsíci

Autor
InformaceČesky, 2010
PopisDynamit má tu zvláštní vlastnost, že s věkem neslábne. I po dvaceti letech vámi otřese stejně silně jako v den, kdy ho nalisovali do patrony. Nebo jak…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPlus
ISBN8025900642
EAN9788025900642
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.42 Kg
Rozměr130x200 mm
Vazbavázaná s papírovým potahem bez laminace
Počet stran344

Bližší informace o knize "Zepelín na Měsíci"

Dynamit má tu zvláštní vlastnost, že s věkem neslábne. I po dvaceti letech vámi otřese stejně silně jako v den, kdy ho nalisovali do patrony. Nebo jako ho Ondřej Neff napěchoval do svých povídek obsažených v této knize. Ilustrace: Kamil Lhoták Zepelín na Měsíci, autor Ondřej Neff.


Anotace knihy " Zepelín na Měsíci, autor Ondřej Neff"

Sbírka Zepelín na Měsíci je v tomto svazku doplněna o povídky z kratší sbírky Vesmír je dost nekonečný. Žánrově jsou ty příběhy rozmanité, od tvrdé sci-fi kosmického typu přes horor až po grotesku, avšak všechny mají společné rysy: především spádný děj, prudké překvapující zvraty a vtip. Zepelínem na Měsíci Neff upevnil v roce 1990 svoji pozici ve špičce české sci-fi – a neztratil ji dodnes. Ve sbírce najdeme zásadní povídky dnes už kultovního „arkadského cyklu“, mysteriózní příběhy, jako je Poselství pro Agla Mathona, i náčrty překvapujících technických vizí, jaké možná najdou naplnění v příštím tisíciletí, jak jsou předestřeny třeba v povídce Tak alou do ráje. Autor své znovu zveřejněné povídky doplnil komentáři osvětlujícími jejich vznik a zaměření..
Plus


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz