Zentangle do kapsy

Sleva 48%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisKaždý den trávíme spoustu času čekáním – na autobus, u lékaře, na úřadě, na schůzce. Nestojí nás to jen čas, ale také nervy. Přitom můžeme takové chvi…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena269 Kč - SLEVA 48%
Cena s DPH
140
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-343-5
EAN9788074133435
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.19 Kg
Rozměr105 x 148 mm
Vazbakroužková
Počet stran130

Bližší informace o knize "Zentangle do kapsy"

Každý den trávíme spoustu času čekáním – na autobus, u lékaře, na úřadě, na schůzce. Nestojí nás to jen čas, ale také nervy. Přitom můžeme takové chvilky snadno využít k odpočinku a relaxaci. Stačí mít s sebou bloček a tužku. Zentangle do kapsy, autor Ája Hrozková.


Anotace knihy " Zentangle do kapsy, autor Ája Hrozková"

Zentangle do kapsy je pro všechny, kteří nehodlají marnit čas a záleží jim na své psychické kondici. A když říkám „všechny“, myslím tím opravdu všechny lidi všeho druhu. Není potřeba mít výtvarný talent ani bohatou představivost. Zentangle je zcela intuitivní a vychází z jednoduchých tvarů. Nakreslíte jeden tvar, na něj navážete dalším a dalším a najednou máte krásný složitý obrázek. Je to jednoduché a skvěle vás to odvede od všedních starostí.

V knížečce najdete kromě návodů na kreslení vzorů a Ájiných úžasných obrázků a předloh i arteterapeutické postřehy a doporučení od Zuzky Řezáčové Lukáškové, které vám pomohou najít cestu ke každodenní relaxaci. Jako bonus jsme pro vás připravili i krátké video s praktickou ukázkou kreslení některých vzorů a jejich spojení do složitějšího obrázku. Odkaz na něj najdete uvnitř knížky..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz