Vytvořte svou Knihu života

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2018
PopisNeustále se potýkáme s různými životními komplikacemi a všemožnými názory lidí, které v nás zanechávají určitou stopu a ovlivňují náš pohled na svět i…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena310 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
269
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-369-5
EAN9788074133695
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.49 Kg
Rozměr216 x 254 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Vytvořte svou Knihu života"

Neustále se potýkáme s různými životními komplikacemi a všemožnými názory lidí, které v nás zanechávají určitou stopu a ovlivňují náš pohled na svět i na sebe sama. Vytvořte svou Knihu života, autor Tamara Laporte.
Anotace knihy " Vytvořte svou Knihu života, autor Tamara Laporte"

Osvojujeme si různé předsudky a sebekritické soudy, které nás brzdí a omezují. Právě výtvarná tvorba je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak se vnitřně osvobodit a získat zpět ztracené sebevědomí.

Výtvarnice Tamara Laporte již řadu let pomáhá prostřednictvím online kurzů zvaných Life Book lidem všeho druhu pracovat se svými emocemi pomocí umění. Kniha Vytvořte svou Knihu života (Create Your Life Book) je shrnutím její mnohaleté práce a obsahuje ty nejúspěšnější výtvarné projekty, které lidem nejvíce pomohly. Naučíte se rozpoznat své problémy a trápení, přiznat si je a v průběhu tvoření se s nimi vyrovnat a oprostit se od nich. V každém projektu pomocí instrukcí krok za krokem objevíte své kreativní já, naučíte se pracovat různými technikami, zjistíte, co vám brání v rozletu, a zároveň oceníte to, co máte a za co můžete být vděční.

Svá hotová díla pak na závěr svážete do jedné knihy a budete mít trvalou upomínku na to, čeho jste se zbavili a co nového a cenného jste získali..
ZonerPress

Obsah knihy: Vytvořte svou Knihu života

Vytvořte svou Knihu života - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz