Viktor Zakrynycny – Brno v impresi.

Autor
InformaceČesky, 2011
Popis...V umění 20.století by se mohlo zdát, že kresba ztratila význam, že malířství se snadno obejde bez věcných obrysů světa. Viktor Zakrynycny, znamenit…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCestav
ISBN80-260-0212-3
EAN9788026002123
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.32 Kg
Rozměr210 x 220 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran72

Bližší informace o knize "Viktor Zakrynycny – Brno v impresi."

...V umění 20.století by se mohlo zdát, že kresba ztratila význam, že malířství se snadno obejde bez věcných obrysů světa. Viktor Zakrynycny, znamenitý kreslíř, je z těch, kteří nepřestali říkat, že tomu tak není, nebo může být jen krátkodobě. Viktor Zakrynycny – Brno v impresi., autor Petr Cech.


Anotace knihy " Viktor Zakrynycny – Brno v impresi., autor Petr Cech"

Obrazy Viktora vyrůstají z fundamentu přerušované linie a z hmoty zářivé barvy, v souhrnu jsou malými velkými pyramidami impresí, proto k nim divák nehledaně nachází cestu.

Monografie obsahuje 65 reprodukcí jeho děl z let 1997 – 2011.

Za svou tvorbu získal řadu ocenění na mezinárodních výstavách a bienále současného umění: Premio Bertelli (Trevisan International Art, Bologna), Art Curated Prize (UK Art Competition, London), Honorable Mention for Artistic Merit (Museo d´Arte di Chianciano T, Siena)..
Cestav

Obsah knihy: Viktor Zakrynycny – Brno v impresi.

Viktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examplesViktor Zakrynycny – Brno v impresi. - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz