Umělec, vila a bazén

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisUMĚLEC, VILA A BAZÉN je unikátní kniha na zip, do které přispěli svým názorem významné osobnosti české výtvarné scény.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPage Five
ISBN80-260-5843-4
EAN9788026058434
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.99 Kg
Rozměr210x110 mm
Vazbapevná se zipem
Počet stran553

Bližší informace o knize "Umělec, vila a bazén"

UMĚLEC, VILA A BAZÉN je unikátní kniha na zip, do které přispěli svým názorem významné osobnosti české výtvarné scény. Umělec, vila a bazén, autor Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková.


Anotace knihy " Umělec, vila a bazén, autor Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková"

Měl by mít umělec vilu a bazén?
Nejen na tuto otázku odpovídá padesát osobností české umělecké scény, které chtěly reflektovat kvalitu a efektivitu výtvarného vzdělávání (primárně na českých veřejných školách) z různých profesních pohledů. Kniha není sborníkem odborných statí, ale spíše dobovým dokumentem, sbírkou názorů, zkušeností a osobitých metafor.

V knize zazní názory filosofa Milana Hausera, grafika Aleše Najbrta, fotografa Roberta Vana, módní guru Olo Křížové, sběratele umění Richarda Adama, umělců Michaela Rittsteina, Jiřího Davida, Romana Týce, Kateřiny Šedé, Krištofa a Markéty Kinterových, Milana Saláka, Michaela Gabriela, Patrika Hábla, Evžena Šimery, historiků umění a kurátorů Otto M. Urbana, Kariny Kottové, Ladislava Daniela, Pavlíny Morganové, Martina Dostála, Lenky Lindaurové, rektorů vysokých uměleckých škol Jindřicha Smetany, Tomáše Vaňka a mnoha dalších..
Page Five

Obsah knihy: Umělec, vila a bazén

Umělec, vila a bazén - examplesUmělec, vila a bazén - examplesUmělec, vila a bazén - examplesUmělec, vila a bazén - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz