TOVTOM

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisKniha TOVTOM vznikla jako završení určitého období tvorby záhadných stvoření, živočichů, chcete-li potvůrek, žijících kdesi na pomezí reality a fantaz…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTOVTOM
ISBN9788074670749
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.53 Kg
Rozměr140 x 140 mm
Vazbanetradiční leporelovÁ vazby
Počet stran15

Bližší informace o knize "TOVTOM"

Kniha TOVTOM vznikla jako završení určitého období tvorby záhadných stvoření, živočichů, chcete-li potvůrek, žijících kdesi na pomezí reality a fantazie. V průběhu posledních tří let vznikly stovky dosud nepopsaných exemplářů, jejichž rodová a druhová pestrost podnítila mnohé jedince, aby zcela propadly této sběratelské vášni. Každý kus je vlastnoručně řazen a lepen do netradiční leporelové vazby. TOVTOM, autor Tereza Holá.


Anotace knihy " TOVTOM, autor Tereza Holá"

Celá myšlenka TOVTOM má kořeny v touze ponořit se do dětské představivosti a dovolit si vytvářet tvory, jejichž podoba a vlastnosti vznikají neplánovaně, bez předem vykonstruovaného schématu. Díky tomu mohl vzniknout svět zvaný TOVTOM. Svět neomezené fantazie, snoubící se s pokorou k přírodě a její dokonalosti.
Mnohdy jsem sama nevěřícně pozorovala, co jsem právě vymodelovala a zároveň s tím se mi v hlavě začal, políčko po políčku, odvíjet film, v němž Klevetnice, Našeptávači nebo Naslouchači začali ožívat a mezi sebou komunikovat. Tyto příběhy jsem si zaznamenávala a vy máte nyní díky této v knize, která z ilustrací vznikla možnost vidět některé z nich.
Vlastnosti tvorů na kresbách jsou zrcadlením vlastností lidských. Jsou odrazem naší touhy po někom, kdo nám bude naslouchat a zároveň neschopnosti vymanit se z vlivu zaručeně dobrých rad našeptávačů a zničující přitažlivosti prázdného tlachání a klevet. Zbavena prázdných slov vás kniha provede příběhem jen prostřednictvím obrazů..
TOVTOM

Obsah knihy: TOVTOM

TOVTOM - examplesTOVTOM - examplesTOVTOM - examplesTOVTOM - examplesTOVTOM - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz