Tout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách

Autor
InformaceFrancouzsky, 2021
PopisLe tout nouveau recueil d’Emmanuel Moses chez Al Manar : s’y côtoient l’abstrait et le concret, l’imaginaire et le réel, l’horreur et l’humour, le pas…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
890
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN978-2364262683
EAN9782364262683
JazykFrancouzsky
Rok vydání
Hmotnost1.50 Kg
Rozměr130x190
Vazbabrožovaná
Počet stran65

Bližší informace o knize "Tout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách"

Le tout nouveau recueil d’Emmanuel Moses chez Al Manar : s’y côtoient l’abstrait et le concret, l’imaginaire et le réel, l’horreur et l’humour, le passé et le présent… et les superbes dessins en technique mixte de Tereza Lochmann. Tirage de tete rehaussé de trois gravures en technique mixte par T. Lochmann, disponible. Vydavatel: AL MANAR Tout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách, autor Emmanuel Moses, Tereza Lochmann.


Anotace knihy " Tout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách, autor Emmanuel Moses, Tereza Lochmann"

Tereza Lochmann ( *1990 v Praze), čerstvá držitelka ceny Vladimíra Boudníka, studovala na UMPRUM v Praze, následně ukončila magisterský program na École des Beaux-arts v Paříži.
Ve Francii byla nominována na cenu Révelations Emerige pro mladé umělce (2018) a na cenu Antoine Marin za malbu (2022). V roce 2020 byla laureátkou residenčního programu Muzea Picasso v Antibes. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách měst Sarcelles a Pantin a ve sbírce FRAC Picardie. Pravidelně spolupracuje na socio-kulturních a uměleckých projektech ve školách, zejména na pařížském předměstí. Od roku 2021 vede kurz kresby na École des Beaux-Arts v Paříži. V současné době žije mezi Prahou a Paříží. Zastupuje ji pařížská galerie Kaléidoscope..
neuveden

Obsah knihy: Tout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách

Tout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách - examplesTout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách - examplesTout le monde est tout le temps en voyage / Všichni jsou stále na cestách - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz