Tom Waits očima Matta Mahurina

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisVizuálně poutavá kniha je testamentem jedinečné spolupráce, trvající již tři dekády, mezi fotografem a ilustrátorem Mattem Mahurinem a hudebníkem Tome…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 1 399 Kč - SLEVA
Cena s DPH
1 245
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVolvox Globator
ISBN9788075117076
EAN9788075117076
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.90 Kg
Rozměr300 × 300 mm
Vazbavázaná
Počet stran240

Bližší informace o knize "Tom Waits očima Matta Mahurina"

Vizuálně poutavá kniha je testamentem jedinečné spolupráce, trvající již tři dekády, mezi fotografem a ilustrátorem Mattem Mahurinem a hudebníkem Tomem Waitsem Tom Waits očima Matta Mahurina, autor Mahurin Matt.


Anotace knihy " Tom Waits očima Matta Mahurina, autor Mahurin Matt"

Mahurin, který s Waitsem nafotil obaly časopisů, obaly alb a natočil hudební videoklipy, vzkřísil filmové negativy uložené ke spánku, z čehož se stal odrazový můstek pro zkoumání jeho vlastních surreálních, poetických a občas i temných vizí. Obrazy jsou různé, od tradičních portrétů, které Toma zachycují na koncertě – ale většina z nich jsou bohatě imaginativní výjevy, v nichž je Waits spíše múzou než hudebníkem. Vedle různorodých obrazů kniha obsahuje předmluvu Toma Waitse, Mahurinovu esej o jejich dlouholeté spolupráci a dvacet původních kreseb, maleb, fotografií a digitálních ilustrací inspirovaných názvy Waitsových písní..
Volvox Globator


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz