The Beatles v písních a obrazech

Sleva 17%
Autor
InformaceČesky, 2013
PopisDo rukou se vám dostává rozšířené vydání bez nadsázky kultovní knihy o hudební skupině The Beatles, která se stala v době svého prvního českého vydání…
více informací
Dostupnostdo týdne
Běžná cena599 Kč - SLEVA 17%
Cena s DPH
499
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSvojtka & Co.
ISBN80-256-1271-2
EAN9788025612712
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.74 Kg
Rozměr210 x 275 mm
Vazbavázaná
Počet stran224

Bližší informace o knize "The Beatles v písních a obrazech"

Do rukou se vám dostává rozšířené vydání bez nadsázky kultovní knihy o hudební skupině The Beatles, která se stala v době svého prvního českého vydání v roce 1969 doslova biblí fanoušků této skupiny. The Beatles v písních a obrazech, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " The Beatles v písních a obrazech, autor kolektiv autorů"

Nejenom proto, že je souborem vybraných textů jejich písní ilustrovaných předními britskými výtvarníky, uměleckými fotografy i fanoušky, ale zejména proto, že se jejímu editorovi a zároveň výtvarníkovi Alanu Aldridgovi podařilo předložit čtenářům knihu, která byla pro oko a představivost stejně zábavná jako alba Beatles pro posluchače a která nebyla chápána jako pouhý výběr ilustrací k písním, ale byla ilustrací celých šedesátých let. Beatles zachytili svou hudbou tempo tehdejšího světa a my věříme, že vás tato kniha i v dnešní době dokáže oslovit, okouzlit a osvětlit přínos této legendární kapely ke stylu jedné generace..
Svojtka & Co.

Obsah knihy: The Beatles v písních a obrazech

The Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examplesThe Beatles v písních a obrazech - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení