The Beatles v písních a obrazech

Autor: Česky2013Svojtka & Co.

Do rukou se vám dostává rozšířené vydání bez nadsázky kultovní knihy o hudební skupině The Beatles, která se stala v době svého prvního českého vydání v roce 1969 doslova biblí fanoušků této skupiny.

Již není v prodeji
Název: The Beatles v písních a obrazech  ISBN: 80-256-1271-2  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788025612712  Hmotnost: 0.74 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 224  Rozměr: 210 x 275 mm  Nakladatel: Svojtka & Co.
informace ke knize

Detail knihy ~ The Beatles v písních a obrazech, kolektiv autorů

Nejenom proto, že je souborem vybraných textů jejich písní ilustrovaných předními britskými výtvarníky, uměleckými fotografy i fanoušky, ale zejména proto, že se jejímu editorovi a zároveň výtvarníkovi Alanu Aldridgovi podařilo předložit čtenářům knihu, která byla pro oko a představivost stejně zábavná jako alba Beatles pro posluchače a která nebyla chápána jako pouhý výběr ilustrací k písním, ale byla ilustrací celých šedesátých let. Beatles zachytili svou hudbou tempo tehdejšího světa a my věříme, že vás tato kniha i v dnešní době dokáže oslovit, okouzlit a osvětlit přínos této legendární kapely ke stylu jedné generace.

The Beatles v písních a obrazech