Tetování, skarifikace a jiné zdobení - Dějiny odívání

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisKniha je věnována prastarému krášlení lidského těla, jež je doloženo téměř u všech národů světa v různých dobách a jež se v současné době stalo velmi …
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9788071067801
EAN9788071067801
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.20 Kg
Rozměr165x235 mm
Vazbavázaná
Počet stran352

Bližší informace o knize "Tetování, skarifikace a jiné zdobení - Dějiny odívání"

Kniha je věnována prastarému krášlení lidského těla, jež je doloženo téměř u všech národů světa v různých dobách a jež se v současné době stalo velmi módní záležitostí. Zprvu tetování vykazovalo rituální, magickou, léčebnou či identifikační funkci, zatímco v moderní době čím dál víc převládá to nejzjevnější: smysl dekorativní a estetický. Kniha je doplněna řadou fotografií a ilustrací a bohatým poznámkovým aparátem. Tetování, skarifikace a jiné zdobení - Dějiny odívání, autor Martin Rychlík.


Anotace knihy " Tetování, skarifikace a jiné zdobení - Dějiny odívání, autor Martin Rychlík"

Kniha je věnována prastarému krášlení lidského těla, jež je doloženo téměř u všech národů světa v různých dobách a jež se v současné době stalo velmi módní záležitostí. Zprvu tetování vykazovalo rituální, magickou, léčebnou či identifikační funkci, zatímco v moderní době čím dál víc převládá to nejzjevnější: smysl dekorativní a estetický. Kniha je doplněna řadou fotografií a ilustrací a bohatým poznámkovým aparátem..
neuveden

Listování v knize: Tetování, skarifikace a jiné zdobení - Dějiny odívání

Obsah knihy [pdf; 0,1 MB]

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz