T 9-2-7 Jednota v rozmanitosti

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisSkupinová výstava 51 umělců k připomenutí 15 let od založení uměleckého uskupení Trafačka vychází z principu tří vlivových skupin, které vědomě či pod…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
777
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTrafo Gallery
ISBN978-80-908062-5-2
EAN9788090806252
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.04 Kg
Rozměr220 x 330 mm
Vazbavázaná
Počet stran168

Bližší informace o knize "T 9-2-7 Jednota v rozmanitosti"

Skupinová výstava 51 umělců k připomenutí 15 let od založení uměleckého uskupení Trafačka vychází z principu tří vlivových skupin, které vědomě či podvědomě vznikaly v časovém horizontu existence Trafačky v bývalé vysočanské trafostanici. T 9-2-7 Jednota v rozmanitosti, autor Blanka Čermáková, Petr Vaňous, Noemi Smolik, Magda Danysz.


Anotace knihy " T 9-2-7 Jednota v rozmanitosti, autor Blanka Čermáková, Petr Vaňous, Noemi Smolik, Magda Danysz"

Ústřední umělci výstavy a zakládající členové spolku Trafačka Jan Kaláb, Michal Cimala a Jakub Nepraš kolem sebe vytvářeli podhoubí umělců, se kterými Trafo Gallery úzce spolupracovala a pracuje dodnes. Prezentována budou díla autorů na základě prostupných množin. Jádro tvoří tři autoři spojení s původní myšlenkou Trafačky a s jejím založením – Jan Kaláb, Jakub Nepraš a Michal Cimala. Od nich se rozvíjejí živelně utvářené osy, na něž se navazují, na dlouho i na krátko, další autoři pracující s různou intenzitou v různých médiích. Je to jednoduše JEDNOTA V ROZMANITOSTI, co vytváří neopakovatelný profil staré i nové Trafačky, jednota v rozmanitosti, kterou kdesi v druhém plánu neustále prochází prvotní zakladatelská energie vložená do kdysi startujícího projektu, který původně neměl přežít víc, nežli pár let.

Vybraná díla výstavy budou sloužit na podporu Nízkoprahového denního centra Naděje U Bulhara, které se stará o handicapované, žijící na ulici a seniory s potřebou zvýšené péče. Spolupráce Trafo Gallery s Nadějí je již tři roky trvající koncept, který plánujeme nadále rozvíjet..
Trafo Gallery

Obsah knihy: T 9-2-7 Jednota v rozmanitosti

T 9-2-7 Jednota v rozmanitosti - examplesT 9-2-7 Jednota v rozmanitosti - examplesT 9-2-7 Jednota v rozmanitosti - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz