Světové umění - komlet 12 svazků

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisŠpičkové publikace představují nejvýznamější výtvarné umělce všech dob. Kvalitní barevné reprodukce, biografické údaje a výklad díla. Pařížský Louvre,…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelEuromedia
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost7.45 Kg
Rozměr153 × 170
Vazbavázaná
Počet stran3072

Bližší informace o knize "Světové umění - komlet 12 svazků"

Špičkové publikace představují nejvýznamější výtvarné umělce všech dob. Kvalitní barevné reprodukce, biografické údaje a výklad díla. Pařížský Louvre, madridské Prado, petrohradská Ermitáž a vaše knihovna. Následujte vzor osvícených panovníků a pořiďte si domů bohatou sbírku těch nejkrásnějších výtvarných děl! Komplet knížek obsahuje: Dürer, Arcimboldo, Bruegel, Bosch, Kahlo, Chagall, Schiele, Munch, Renoir, Manet, Cézanne, Van Gogh. Světové umění - komlet 12 svazků, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Světové umění - komlet 12 svazků, autor kolektiv autorů"

Edice Světové umění je zasvěcena nejvýznamnějším osobnostem v dějinách umění a jejich dílu. Dokonale graficky zpracované knihy obsahují velké množství kvalitních barevných reprodukcí, z nichž si čtenář může udělat dobrou představu o umělcově tvorbě. Doprovází je fundovaný biografický text, který shrnuje nejen základní informace o malířově životě, ale také o jeho postojích a názorech a obecně přístupu k umění. Díky praktickému formátu a vysoké kvalitě představuje série Světové umění dokonalé dárkové publikace..
Euromedia


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz