Stosní a Pozdravy ze Snové země

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisTereza Říčanová zapisuje a zakresluje své sny od doby, co se přestěhovala na Vysočinu. Pro nás udělala snovou inventuru. Vytřídila ty sny, které v ní …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
450
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBylo Nebylo
ISBN978-80-88348-06-1
EAN9788088348061
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.26 Kg
Rozměr120 × 230 mm
Vazbapevná vazba, ručně dokončováno, tisk ofset
Počet stran112

Bližší informace o knize "Stosní a Pozdravy ze Snové země"

Tereza Říčanová zapisuje a zakresluje své sny od doby, co se přestěhovala na Vysočinu. Pro nás udělala snovou inventuru. Vytřídila ty sny, které v ní dosud rezonují, které snívá opakovaně, které domestikovala z vyprávění jiných a ty, které jí nejdou z mysli nebo ji vyloženě rozesmívají. Nakreslila je barevně a uspořádala do knihy nazvané Pozdravy ze Snové země. Přední stranu obálky sama pomalovala, každá je proto originál. Stosní a Pozdravy ze Snové země, autor Tereza Říčanová.


Anotace knihy " Stosní a Pozdravy ze Snové země, autor Tereza Říčanová"

Jenže při té snové inventuře jí vznikla pod rukama i druhá kniha. Stosní obsahuje více než 100 snů černobílých, které Tereza při tom oprašování paměti vyryla do lina. Proto je také přední strana obálky opatřena originální linorytovou samolepkou.

Aby toho nebylo málo, přišla Tereza s tím, že má černé období, a tak by se jí líbilo obě knihy společně nabízet v pytlíku z černého sametu, na který by sama něco vyšila. Těch pytlíků je 100. A vy si můžete vybrat, jak si snáře zakoupíte:.
Bylo Nebylo

Obsah knihy: Stosní a Pozdravy ze Snové země

Stosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examplesStosní a Pozdravy ze Snové země - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz