Stanislav Kolíbal. Uncertain indicated

Autor: Anglicky2020Národní galerie v Praze

Více jak dvousetstránkový bohatě ilustrovaný katalog doprovází výstavu Stanislava Kolíbala na 58. mezinárodní přehlídce umění – La Biennale di Venezia. Název výstavy a katalogu Bývalé, nejisté, tušené je odvozen od Kolíbalovy instalace z poloviny 70. let.

450 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 850 Kč - SLEVA

Název: Stanislav Kolíbal. Uncertain indicated  ISBN: 783960985112  Jazyk: Anglicky  Rok:   EAN: 9783960985112  Hmotnost: 1.10 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 395  Rozměr: 233x280 mm  Nakladatel: Národní galerie v Praze
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Stanislav Kolíbal. Uncertain indicated, Ryndová, Janakolektiv

Komplexní kompilaci materiálů představujících hlavní linie Kolíbalova života doplňují obrazy ze všech období jeho tvorby. Druhá část katalogu obsahuje úvahy předních českých i zahraničních odborníků, včetně historičky umění Terezie Nekvindové (Akademie výtvarných umění, Praha), matematika Jaroslava Nešetřila (Univerzita Karlova, Praha), lingvisty Martina Prinzhorna (Vídeňská univerzita, Vídeň), architektky Pavly Melkové (Praha) a kurátorů Adama Budaka (Národní galerie Praha), Christiana Rattemeyera (Muzeum moderního umění, New York), Julie Bingham (Tate Modern, Londýn) a Alicie Knock (Centre Pompidou, Paříž). Autory grafické podoby katalogu, který připravili Dieter Bogner a Adam Budak, jsou Karel Štědrý a Patrik Svoboda a jeho vydavatelem je Walter König Verlag.

Stanislav Kolíbal. Uncertain indicated