Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisfér

Autor: Česky2013ZonerPress

Cvičebnice, díky které začnete skutečně kreslit.

Již není v prodeji
Název: Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisfér  ISBN: 978-80-7413-259-9  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074132599  Hmotnost: 0.54 kg  Vazba: kroužková  Počet stran: 198  Rozměr: 215 x 275  mm  Nakladatel: ZonerPress  Překladatel: Tomáš Suchánek
informace ke knize

Detail knihy ~ Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisfér, Betty Edwards

Zároveň si průběžně osvojíte základní kreslicí dovednosti i techniky. Jasné instrukce pro všechny nejdůležitější techniky, včetně perspektivy, figurální kresby a kompozice, vám krok za krokem podá autorka Socar Mylesová, slavná fantasy umělkyně. Poradí vám, jak využívat svět kolem sebe jako zdroj inspirace pro fantasy výtvory, jak převést nápad v obrázek a co často podněcuje její tvorbu. Důraz klade na experimentování, tvořivost a objevování materiálů.

V přehledných lekcích se dozvíte vše potřebné nejen o základech kreslení a technikách vytváření obrazů, ale také získáte základní průpravu z anatomie potřebnou pro vytvoření fantaskních, avšak uvěřitelných bytostí. Rovněž se seznámíte se sedmi dokončenými autorčinými kresbami vznikajícími v knize kousek po kousku.

Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisfér