Seaside Bathers / B&W Pocket Comic Book

Autor
InformaceAnglicky, 2014
PopisKomiks Seaside Bathers je součástí kolekce Pocket Comic Books – Vol. 1. Edition lidu přichází s novátorským konceptem černobílých kapesních komiksů “P…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelEdition Lidu
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.33 Kg
Rozměr80 × 115
Vazbatermografie
Počet stran1,76 m

Bližší informace o knize "Seaside Bathers / B&W Pocket Comic Book"

Komiks Seaside Bathers je součástí kolekce Pocket Comic Books – Vol. 1. Edition lidu přichází s novátorským konceptem černobílých kapesních komiksů “Pocket Comic Books”. Komiksy jsou tištěny ekologickou technikou termografie, která se běžně používá pro tisk pokladních účtenek. Každý komiks má jinou délku, nejdelší z nich má 5 metrů, a nabízí unikátní a hravý zážitek všem milovníkům komiksů. Seaside Bathers / B&W Pocket Comic Book, autor Joana Rosa Branganca.
Anotace knihy " Seaside Bathers / B&W Pocket Comic Book, autor Joana Rosa Branganca"

Koncept a design Ludmila & Sylvain Favardin

Umělci Ludmila & Sylvain Favardin jsou zastoupeny v uměleckých sbírek UPM v Praze, MG v Brně a soukromých sbírkách po celém světě. Výstavy představovat koncepční práce Ludmila & Sylvain Favardin konal nedávno v EFA - The Elizabeth Nadace pro umění v New Yorku, umění Rotterdam - přitažlivosti protikladů, Hai galerie v Bredě, nebo Museu Kampa v Praze..
Edition Lidu


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení