Scrapbooking – papír s příběhem

Autor: Česky2015ZonerPress

Dejte svým fotografiím a celému svému životu kreativní řád!

249 
včetně dph
do týdne

Doporučená cena 299 Kč - SLEVA

Název: Scrapbooking – papír s příběhem  ISBN: 978-80-7413-286-5  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074132865  Hmotnost: 0.64 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 160  Rozměr: 222 x 235 mm  Nakladatel: ZonerPress
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Scrapbooking – papír s příběhem, Irena Vohlídková a kolektiv

V dnešní době fotíme při každé příležitosti. Fotku jednou vystavíme někde v online galerii a tím její příběh končí. Proč by nám ale nemohla dělat radost napořád!? Díky metodě zvané scrapbooking jí vdechneme nový život, budeme ji mít neustále po ruce a můžeme se k ní kdykoli vracet a vzpomínat na neopakovatelné zážitky.

Kolektiv autorek vás ve své knize seznámí nejen s metodou scrapbookingu, ale i s tvorbou přání, visaček, záložek a jiných kartiček zvanou cardmaking a s novým revolučním způsobem uchovávání fotografií s názvem Project Life. Zavede vás do pestrobarevného světa scrapbookových papírů a nekonečného vesmíru plného ozdob, kamínků, stužek, kytiček a jiných lákavých dekorací. Pomocí návodů, různých rad a tipů se naučíte tohle všechno použít tak, aby vzniklo něco krásného a jedinečného, co pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu.

Varování: Tato kniha způsobuje závislost na tvoření z papíru!

Scrapbooking – papír s příběhem