RE_FORM Sonda do současného českého sochařství

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisŠestnáct sochařek a sochařů se setkává v jedné publikaci a na jedné výstavě, rozdělené do dvou míst – venkovní část je umístěna do jedné ze dvou hlavn…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
330
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTrafo Gallery
ISBN9788090741867
EAN9788090741867
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.04 Kg
Rozměr220 x 330 mm
Vazbavázaná
Počet stran82

Bližší informace o knize "RE_FORM Sonda do současného českého sochařství"

Šestnáct sochařek a sochařů se setkává v jedné publikaci a na jedné výstavě, rozdělené do dvou míst – venkovní část je umístěna do jedné ze dvou hlavních tříd areálu Pražské tržnice a druhá, vnitřní, v Hale 14 Trafo Gallery.l. RE_FORM Sonda do současného českého sochařství, autor Radek Wohlmuth (texty), Ondřej Šorm (grafický design).


Anotace knihy " RE_FORM Sonda do současného českého sochařství, autor Radek Wohlmuth (texty), Ondřej Šorm (grafický design)"

Výběr autorů a jejich děl vypovídá o momentálním stavu českého sochařství, jeho některých podobách a osobních pozicích v rámci prostorového vyjadřování. Podnětem ke vzniku výstavy byla nejen snaha upozornit na výjimečně silnou vlnu mladých sochařů a jejich práci, která je stále zřetelnější, ale stejně tak naznačit vzájemný kontext a mezigenerační souvislosti. A pak ještě jedna věc – pokusit se alespoň trochu přenastavit zoom na české výtvarné scéně, kdy se pozornost dlouhodobě soustředí téměř výhradně na malbu, případně intermediální projekty.
Autoři: Eliáš Dolejší, Pavla Dundálková, Ondrej Filípek, Matouš Háša, Jan Hendrych, Anna Hulačová, Miriam Kaminská, Krystof Kaplan, Pavlína Kvita, Martin Malý, Vojtěch Míča, Aleš Novák, Lukáš Rittstein, Jaroslav Róna, Martin Skalický, Jindřich Zeithamml.
Trafo Gallery

Obsah knihy: RE_FORM Sonda do současného českého sochařství

RE_FORM Sonda do současného českého sochařství - examplesRE_FORM Sonda do současného českého sochařství - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz