Příběh malířství - Jak se dělalo umění

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisPříběh malířství zcela změní vaše chápání umění a přinese vám novou radost z jeho objevování. Kniha pokrývá krok za krokem velké množství témat – od p…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
799
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGrada Publishing
ISBN9788027113484
EAN9788027113484
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.70 Kg
Rozměr263x223
Vazbavázaná
Počet stran360

Bližší informace o knize "Příběh malířství - Jak se dělalo umění"

Příběh malířství zcela změní vaše chápání umění a přinese vám novou radost z jeho objevování. Kniha pokrývá krok za krokem velké množství témat – od používání prvních barevných pigmentů přes fresky až k lineární perspektivě v renesančním umění, vliv fotografie, impresionismus a zrod moderního umění. Příběh malířství - Jak se dělalo umění, autor Graham-Dixon Andrew.


Anotace knihy " Příběh malířství - Jak se dělalo umění, autor Graham-Dixon Andrew"

Zohledňuje, jak se během uplynulých 25 000 let umění vyvíjelo, od jeskynních maleb po abstraktní díla posledních sta let. Prohlédnete si působivé reprodukce maleb a ukázky materiálů, které umělci používali, představíme vám klíčová díla každého období, abyste odhalili techniky a tajemství v detailech mistrovských děl.

Ponořte se do stránek této úžasné knihy, nechte se okouzlit novými barvami, žasněte nad perspektivou, dokonalým zobrazením materiálů a světla, pokuste se proniknout do kubismu a abstrakce. Díky této knize se na malířská díla budete dívat zcela novýma očima..
Grada Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz