Pop-up skládanky

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2018
PopisFascinující a zábavné skládání z papíru. Když otevřete stránku knihy a něco se na ní hýbe, vždycky to vzbudí úžas. Je to překvapující… vzrušující… je…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena329 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
296
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-361-9
EAN9788074133619
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.49 Kg
Rozměr216x254 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Pop-up skládanky"

Fascinující a zábavné skládání z papíru. Když otevřete stránku knihy a něco se na ní hýbe, vždycky to vzbudí úžas. Je to překvapující… vzrušující… jednoduše kouzelné! A baví to děti, stejně jako dospělé. Pop-up skládanky, autor Helen Hiebert.


Anotace knihy " Pop-up skládanky, autor Helen Hiebert"

Vstupte do kouzelného světa pop-up skládanek a dalších ručně vyráběných papírových výtvorů. Autorka knihy Helen Hiebert vás provede materiály, pomůckami a základními principy pop-up skládanek a pohyblivých modelů. Poznáte např. souběžné sklady, šikmé sklady a otočná kolečka. Budete se bavit výrobou pop-up náušnic, papírového akordeonu, panoramat, kolotoče, tunelové knihy, loutky štěněte a moha dalších projektů. Papír je snad nejdostupnějším a nejobyčejnějším materiálem k tvoření. Přesto z něj mohou vzniknout fascinující díla.

Kniha Pop-up skládanky vás naučí, jak vyrobit interaktivní papírová díla, která se budou všem líbit. Ke každému projektu najdete v knize šablonu k okopírování nebo vystřižení. Kniha také zahrnuje jedinečný přehled výrobků slavných pop-up umělců, jejichž krásné skládanky vám budou inspirací pro vaše vlastní úžasné pohyblivé papírové modely. Nebojte se zapojit do tvorby i děti, dětská představivost skýtá množství nevšedních nápadů..
ZonerPress

Obsah knihy: Pop-up skládanky

Pop-up skládanky - examplesPop-up skládanky - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz