Pohádka na dobrou noc (Ask the Stars) - limitovaná edice

Autor
InformaceAnglicky, 2009
PopisPohádka na dobrou noc skrývá noční příběh o souhvězdí Camelopardalis, tedy Žirafa. Při večerním čtení si malí čtenáři i ostatní snílci mohou s lampičk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelEdition Lidu
ISBN978-80-254-5962-0
EAN9788025459620
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.33 Kg
Rozměr215 x 190 mm
VazbaJaponská vazba v kombinaci s pevnými deskami Perforované předsádky se souhvězdími
Počet stran56

Bližší informace o knize "Pohádka na dobrou noc (Ask the Stars) - limitovaná edice"

Pohádka na dobrou noc skrývá noční příběh o souhvězdí Camelopardalis, tedy Žirafa. Při večerním čtení si malí čtenáři i ostatní snílci mohou s lampičkou vykouzlit noční nebe plné hvězd a naslouchat jejich vyprávění. Výjimečná autorská kniha Ludmily a Sylvaina Favardina okouzlí poetikou obsahu i krásnými ilustracemi. Pohádka na dobrou noc (Ask the Stars) - limitovaná edice, autor Ludmila & Sylvain Favardin.
Anotace knihy " Pohádka na dobrou noc (Ask the Stars) - limitovaná edice, autor Ludmila & Sylvain Favardin"

Limitovaná edice 25 ks vyšla v dvojjazyčném vydání. Publikace jsou číslovány a podepsány. Každá kopie má 509 ručně děrovaných hvězd umělkyní Ludmilou Favardin. Ruční vazba Jan Hybner, prof. VŠUP v Praze.

Kniha byla nominována na Nejkrásnější českou knihu roku 2009 - v kategorii Literatura pro děti a mládež a na Cenu Arna Sáňky v roce 2008. Získala také ocenění Ústavu umění a designu v Plzni za Vynikající výtvarnou práci. Kniha se mj. účastnila výstav v Moravské galerii v Brně a Designbloku v Praze a je součástí stálých sbírek Památníku národního písemnictví a Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

Ke knize patří roztomilá textilní žirafa - hlavní postava této básnické sbírky. Tento krásný a hrdě vypadající tvor bude skvělý společník při čtení knihy nebo může sloužit jen na hraní.

Umělci Ludmila & Sylvain Favardin jsou zastoupeny v uměleckých sbírek UPM v Praze, MG v Brně a soukromých sbírkách po celém světě. Výstavy představovat koncepční práce Ludmila & Sylvain Favardin konal nedávno v EFA - The Elizabeth Nadace pro umění v New Yorku, umění Rotterdam - přitažlivosti protikladů, Hai galerie v Bredě, nebo Museu Kampa v Praze..
Edition Lidu


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení