Nekonečný Leonardo

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisLimitovaná edice 300 číslovaných výtisků v České republice. Kniha obsahující výjimečný obrazový materiál a zpracovaná v souladu s nejvyššími výrobním…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
27 700
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"Originální kresba akademického malíře Františka Hanáčka."


NakladatelEuromedia
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost10.00 Kg
Rozměr310x400 mm
Vazbapevná vazba v pouzdře
Počet stran416

Bližší informace o knize "Nekonečný Leonardo"

Limitovaná edice 300 číslovaných výtisků v České republice. Kniha obsahující výjimečný obrazový materiál a zpracovaná v souladu s nejvyššími výrobními standardy představuje jedinečné knižní mistrovství. Je ručně vázaná v nejkvalitnější kůži. Potěší brilantními reprodukcemi uměleckých děl, skic a studií. Najdete v ní i 16 stran reprodukcí vytištěných na kvalitním pergamenu, na který maloval i Leonardo Nekonečný Leonardo, autor kolektiv.


Anotace knihy " Nekonečný Leonardo, autor kolektiv"

Nejucelenější prezentace Leonarda – malíře, architekta, vědce a konstruktéra – přináší podrobný popis jeho života a tvorby. Svými díly obsáhl téměř všechny oblasti přírody: od anatomie člověka a zvířat přes aerodynamiku až po hydrauliku, od kartografie po astronomii, geometrii, optiku, alchymii, kosmologii... Leonardovu vášeň obsáhnout všechna tajemství světa symbolizuje jeho snad nejslavnější kresba: člověk jako představitel mikrokosmu ztvárněný zlatým řezem do kruhu.

Komplet Nekonečný Leonardo zahrnuje:

exkluzivní knihu v pouzdře (416 stran, 31 x 40 cm)
reprodukce děl Poslední večeře Páně a Mona Lisa
detailní malbu Zásnubní portrét mladé dámy (číslovaný sítotisk 1 - 300)
minci raženou strojem, který navrhl Leonardo, rukavice
potvrzení o vlastnictví
Nekonečné množství Leonardových nápadů inspiruje lidstvo ještě dnes. Kniha je určená těm, kteří si uvědomují neocenitelnou hodnotu mistrových uměleckých děl, tedy vám - zasvěcencům a historikům, milovníkům umění, architektům, vědcům a vynálezcům..
Euromedia

Obsah knihy: Nekonečný Leonardo

Nekonečný Leonardo - examplesNekonečný Leonardo - examplesNekonečný Leonardo - examplesNekonečný Leonardo - examplesNekonečný Leonardo - examplesNekonečný Leonardo - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz