Naučte se malovat: Olejomalba snadno a rychle

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisOlejomalba krok za krokem jednoduchou a rychlou technikou mokrý do mokrého.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-297-1
EAN9788074132971
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr190 x 246 mm
Vazbatvrdá s přebalem
Počet stran144

Bližší informace o knize "Naučte se malovat: Olejomalba snadno a rychle"

Olejomalba krok za krokem jednoduchou a rychlou technikou mokrý do mokrého. Naučte se malovat: Olejomalba snadno a rychle, autor Jana Laštovičková Grygarová.


Anotace knihy " Naučte se malovat: Olejomalba snadno a rychle, autor Jana Laštovičková Grygarová"

Tato kniha plná praktických rad, užitečných tipů a základních technik kreslení je ideální publikací a zdrojem inspirace pro umělce všech úrovní. Obsahuje detailní návody čtyř zkušených umělců, kteří podrobně popisují, jak správně vytvořit realistické portréty a kresby postav. Nechybí zde ani informace o anatomii člověka, o zobrazování lidí různého věku či etnických skupin. Dále se naučíte kreslit postavy v rozličných pozicích. Kniha nabízí i velké množství tipů a triků týkajících se kreslících pomůcek a materiálů, návody ke správnému stínování a mnoha dalším technikám. Jakmile získáte určitou praxi, budete sami schopni pomocí obyčejné tužky zachytit dokonalou podobu vašich rodinných příslušníků a přátel. Především vám však tato kniha přinese velké množství inspirativních obrazů, které můžete reprodukovat a obdivovat.

Kniha je vhodná nejen pro učitele kreslení a výtvarné výchovy všech stupňů vzdělávání, ale je také ideální pomůckou pro zábavu doma s dětmi a pro každého, kdo se chce naučit kreslit člověka..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz