Naučte se kreslit - Upíři

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisUpíři. Tajemný šlechtic zahalený v mlze, zlověstné bytosti noci, které číhají v hlubokých lesích, nebo nadpozemsky krásné ženy.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-139-4
EAN9788074131394
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr210x278 mm
Vazbaměkká
Počet stran128
PřekladatelRadek Lachnit, Tomáš Sládek

Bližší informace o knize "Naučte se kreslit - Upíři"

Upíři. Tajemný šlechtic zahalený v mlze, zlověstné bytosti noci, které číhají v hlubokých lesích, nebo nadpozemsky krásné ženy. Naučte se kreslit - Upíři, autor _Ian Daniels.
Anotace knihy " Naučte se kreslit - Upíři, autor _Ian Daniels"

Kdo by tyto postavy neznal, kdo o nich nečetl nebo nikdy neviděl žádný film s tímto nebezpečným a podmanivým stvořením temnot? Upíři jsou velmi populární téma pro všechny zájemce o fantasy umění.

Tato kniha navazuje na řadu oblíbených publikací, které v edici Naučte se kreslit... již vyšly. Kreslení upírů doplňuje nabídku knih na podobné téma - kreslení nemrtvých nebo kreslení postav ze světa hrůzy a temné magie. Tyto publikace si získaly velkou oblibu jak mezi mládeží, tak i mezi dospělými čtenáři, kteří velmi pozitivně hodnotí jednoduché postupy uvedené v knihách.

S touto knihou se můžete naučit také kreslit a přenést tak svoje nejtajnější fantazie na papír.

Ať už jste začátečník nebo pokročilý výtvarník, s pomocí knihy Iana Danielse dokážete stvořit působivé obrazy upírů, jejich obětí i dalších prvků fantastického světa nemrtvých.

Najdete zde nejrůznější umělecké techniky spolu s podrobně popsanými postupy, stejně jako tipy a triky, které vaše dovednosti ještě umocní. Dozvíte se, kde a jak čerpat inspiraci, jak využít svou představivost nebo okolní svět. V galerii upírů a dalších gotických stvoření pak naleznete ukázky, ze kterých můžete při své umělecké tvorbě vycházet.

Kniha je psaná jednoduchým a přitom poutavým stylem.

Báječně temný svět upírů čeká jen na to, až do něj vkročíte!.
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz