Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisObjevte kouzlo kreslení a malování toho nejkrásnějšího námětu – květin.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-305-3
EAN9788074133053
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr216 x 280 mm
Vazbaměkká
Počet stran144
PřekladatelVeronika Nohavicová

Bližší informace o knize "Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami"

Objevte kouzlo kreslení a malování toho nejkrásnějšího námětu – květin. Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami, autor Trudi Friend.


Anotace knihy " Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami, autor Trudi Friend"

Kdo by neměl rád květiny? Přináší nám radost, potěšení a svojí dokonalostí a rozmanitostí jsou pravou pastvou pro oko. Všichni, kdo rádi tvoří, ocení jejich pestrobarevnost a schopnost dotvářet okolní prostředí. Jsou tak báječné, že mohou být nejen důležitou součástí dokonalé kompozice, ale také dokážou fungovat jak samostatný motiv našich děl.

Umělkyně a lektorka výtvarných kurzů Trudi Friend vytvořila překrásnou knihu, jež poskytuje návod, jak kreslit a malovat květiny, a zároveň slouží za zdroj inspirace a mnoha podnětů. Zvoleným nástrojem jsou zde pastelky – médium jako stvořené k zobrazení květin. Autorka ukazuje, jak pomocí různých druhů pastelek vytvořit vše od pozadí až po nejjemnější detaily okvětních lístků. Zaměřuje se na práci se suchými i akvarelovými pastelkami. Vysvětlí vám možnosti jejich kombinace pomocí rozmývání vodou, ukáže povrchy, na které je nejlépe aplikovat, a popíše vše, co budete pro svou tvorbu potřebovat. Bohatě ilustrovaná a jasným jazykem sepsaná kniha vám pomůže naučit se kreslit a malovat květiny pastelkami jako opravdový umělec. ..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz