Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami

Autor: Česky2015ZonerPress

Objevte kouzlo kreslení a malování toho nejkrásnějšího námětu – květin.

Již není v prodeji
Název: Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami  ISBN: 978-80-7413-305-3  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074133053  Hmotnost: 0.35 kg  Vazba: měkká  Počet stran: 144  Rozměr: 216 x 280 mm  Nakladatel: ZonerPress  Překladatel: Veronika Nohavicová
informace ke knize

Detail knihy ~ Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami, Trudi Friend

Kdo by neměl rád květiny? Přináší nám radost, potěšení a svojí dokonalostí a rozmanitostí jsou pravou pastvou pro oko. Všichni, kdo rádi tvoří, ocení jejich pestrobarevnost a schopnost dotvářet okolní prostředí. Jsou tak báječné, že mohou být nejen důležitou součástí dokonalé kompozice, ale také dokážou fungovat jak samostatný motiv našich děl.

Umělkyně a lektorka výtvarných kurzů Trudi Friend vytvořila překrásnou knihu, jež poskytuje návod, jak kreslit a malovat květiny, a zároveň slouží za zdroj inspirace a mnoha podnětů. Zvoleným nástrojem jsou zde pastelky – médium jako stvořené k zobrazení květin. Autorka ukazuje, jak pomocí různých druhů pastelek vytvořit vše od pozadí až po nejjemnější detaily okvětních lístků. Zaměřuje se na práci se suchými i akvarelovými pastelkami. Vysvětlí vám možnosti jejich kombinace pomocí rozmývání vodou, ukáže povrchy, na které je nejlépe aplikovat, a popíše vše, co budete pro svou tvorbu potřebovat. Bohatě ilustrovaná a jasným jazykem sepsaná kniha vám pomůže naučit se kreslit a malovat květiny pastelkami jako opravdový umělec. .

Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami