Možnosti dialogu / Dimensions of Dialogue / Mögichkeiten des Dialoges

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisKniha zaznamenává prostřednictvím bohaté obrazové i textové části rok trvající výstavu Možnosti dialogu, která vznikla díky unikátní spolupráci mezi N…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
560
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNárodní galerie v Praze
ISBN978-80-7035-723-1
EAN9788070357231
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.70 Kg
Rozměr220x260
Vazbavázaná
Počet stran150

Bližší informace o knize "Možnosti dialogu / Dimensions of Dialogue / Mögichkeiten des Dialoges"

Kniha zaznamenává prostřednictvím bohaté obrazové i textové části rok trvající výstavu Možnosti dialogu, která vznikla díky unikátní spolupráci mezi Národní galerií Praha, Staatliche Kunstsammlungen Dresden a Sammlung Hoffmann Berlin. česko-německo-anglicky Možnosti dialogu / Dimensions of Dialogue / Mögichkeiten des Dialoges, autor Julia Tatiana Bailey (ed.).


Anotace knihy " Možnosti dialogu / Dimensions of Dialogue / Mögichkeiten des Dialoges, autor Julia Tatiana Bailey (ed.)"

Jednotlivé eseje a rozhovory kurátorek a kurátorů výstavy nejen o cílech a významu celého projektu, ale také o důvodech výběru konkrétních děl zahraničních umělců a umělkyň v konfrontaci s díly jejich českých protějšků, navazují na dialog mezi umělci a uměleckými směry v samém centru střední Evropy a dále jej rozvíjí. This book celebrates the year-long exhibition Dimensions of Dialogue, a unique collaboration between the National Gallery Prague, the Staatliche Kunstsammlungen Dresden, and the Sammlung Hoffmann Berlin. Through individual essays providing in-depth perspectives and conversations between the curators to discuss the aims and significance of the exhibition, this high-quality publication brings works by international artists into confrontation with those of their Czech counterparts, to continue and expand the dialogue between artistic directions at the heart of Europe..
Národní galerie v Praze


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz