Membra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisKniha vznikla u příležitosti výstavy Membra Disjecta for John Cage. Wanting to Say Something About John. Seznamuje nás s Cageovým vlivem na současné a…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
690
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie výtvarných umění v Ostravě
ISBN978-80-87405-13-0
EAN9788087405130
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr220 x 220 mm
Vazbavázaná
Počet stran227

Bližší informace o knize "Membra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD"

Kniha vznikla u příležitosti výstavy Membra Disjecta for John Cage. Wanting to Say Something About John. Seznamuje nás s Cageovým vlivem na současné autory a všeobecně s jeho percepcí umění - hledání ticha, pojetí kompozice, notace, neurčenosti, anarchie či přepsávání. Membra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD, autor Jozef Cseres, Robert Ashley, Petr Kotík.


Anotace knihy " Membra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD, autor Jozef Cseres, Robert Ashley, Petr Kotík"

Knihu provázejí četné Cageovy citace a zážitky autora spjaté s představovanými umělci. Kniha je bilingvní - česko-anglická. Její součástí je unikátní DVD se záznamy Cageovy přednášky v Bratislavě a skladbami současných hudebníků inspirovaných Cageovou tvorbou..
Galerie výtvarných umění v Ostravě

Obsah knihy: Membra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD

Membra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD - examplesMembra Disjecta pro Johna Cage. Chceme říct něco o Johnovi + DVD - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz