Malba - kompletní průvodce technikami malby

Autor: Česky2005REBO Productions

V této knize naleznete komplexního rádce, který může vaše malířské umění přivést k dokonalosti.

Již není v prodeji
Název: Malba - kompletní průvodce technikami malby  ISBN: 80-7234-412-9  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788072344123  Hmotnost: 0.74 kg  Vazba: měkká  Počet stran: 320  Rozměr: 135 × 244  mm  Nakladatel: REBO Productions
informace ke knize

Detail knihy ~ Malba - kompletní průvodce technikami malby, kolektiv autorů

Pro malíře-začátečníka bude s její pomocí mnohem snazší dopracovat se k mistrovství . Tato obsáhlá příručka vysvětluje všechny teorie a techniky, které potřebujete znát, abyste malířsky zvládli všechny hlavní žánry. Krok za krokem vás povede na 800 působivých ilustrací, doplněných desítkami návodů. Nejdříve se dozvíte, jak namalovat základní geometrické tvary, které jsou základem všech forem, poté postupně přejdete k pochopení nejdůležitějších tvůrčích principů, jako jsou tonální vaiéry, kompozice, perspektiva a proporce. Naleznete tu i odborné vedení a praktické návody, jak zachytit působení světla a stínu, vyjádřit strukturu a další jevy v nejrůznějších tématech, od jednoduchého zátiší s jablky a nádobou až k rustikálním či městským krajinám, malbám ptáků a dalších zvířat, mužským i ženským aktům, portrétům apod.
Kromě toho náš průvodce rovněž přináší informaci o všech nejdůležitějších typech médií včetně akvarelu a olejových či akrylových barev. Podrobné popisy postupu nabízejí řadu skvělých příležitostí ke cvičení a experimentům, které každému začínajícímu malíři mohou otevřít cestu k mistrovství.

Malba - kompletní průvodce technikami malby