Malba - kompletní průvodce technikami malby

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisV této knize naleznete komplexního rádce, který může vaše malířské umění přivést k dokonalosti.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelREBO Productions
ISBN80-7234-412-9
EAN9788072344123
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.74 Kg
Rozměr135 × 244 mm
Vazbaměkká
Počet stran320

Bližší informace o knize "Malba - kompletní průvodce technikami malby"

V této knize naleznete komplexního rádce, který může vaše malířské umění přivést k dokonalosti. Malba - kompletní průvodce technikami malby, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Malba - kompletní průvodce technikami malby, autor kolektiv autorů"

Pro malíře-začátečníka bude s její pomocí mnohem snazší dopracovat se k mistrovství . Tato obsáhlá příručka vysvětluje všechny teorie a techniky, které potřebujete znát, abyste malířsky zvládli všechny hlavní žánry. Krok za krokem vás povede na 800 působivých ilustrací, doplněných desítkami návodů. Nejdříve se dozvíte, jak namalovat základní geometrické tvary, které jsou základem všech forem, poté postupně přejdete k pochopení nejdůležitějších tvůrčích principů, jako jsou tonální vaiéry, kompozice, perspektiva a proporce. Naleznete tu i odborné vedení a praktické návody, jak zachytit působení světla a stínu, vyjádřit strukturu a další jevy v nejrůznějších tématech, od jednoduchého zátiší s jablky a nádobou až k rustikálním či městským krajinám, malbám ptáků a dalších zvířat, mužským i ženským aktům, portrétům apod.
Kromě toho náš průvodce rovněž přináší informaci o všech nejdůležitějších typech médií včetně akvarelu a olejových či akrylových barev. Podrobné popisy postupu nabízejí řadu skvělých příležitostí ke cvičení a experimentům, které každému začínajícímu malíři mohou otevřít cestu k mistrovství..
REBO Productions

Obsah knihy: Malba - kompletní průvodce technikami malby

Malba - kompletní průvodce technikami malby - examplesMalba - kompletní průvodce technikami malby - examplesMalba - kompletní průvodce technikami malby - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz