Lost in Reverie

Autor
InformaceAnglicky, 2021
PopisLOST IN REVERIE zachycuje kouzlo a mystiku snových krajin, od uklidňujících po znepokojující a všeho mezi tím. Kniha obsahuje umění a ilustrace předst…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
979
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTaschen
ISBN9789887972723
EAN9789887972723
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost2.10 Kg
Rozměr358x260 mm
Vazbapevná
Počet stran288

Bližší informace o knize "Lost in Reverie"

LOST IN REVERIE zachycuje kouzlo a mystiku snových krajin, od uklidňujících po znepokojující a všeho mezi tím. Kniha obsahuje umění a ilustrace představující zajímavé koncepty a styly, které zkoumají říše mezi skutečným a surrealistickým; může se stát prostředkem úniku z každodenní bezútěšnosti a krásným rozptýlením a připomínkou, že nikdy nepřestávejte snít. Lost in Reverie, autor kolektiv.


Anotace knihy " Lost in Reverie, autor kolektiv"

As adults in a fast-paced modern world, many can hardly afford to enjoy the simplest things in life today. With data and technology being at the forefront of our increasingly digital lifestyles, it is becoming almost impossible to make time for pure creativity, imagination, and freedom of expression – unless we start allowing our minds to wander fearlessly into the unknown and celebrate the art of doing nothing, whenever we can.

LOST IN REVERIE sets out to capture the magic and mystique of dreamscapes, from the comforting to the unsettling and everything else in between. The book will comprise art and illustration featuring intriguing concepts and styles that explore the realms between the real and surreal; becoming a means of escape from the dreariness of everyday and a beautiful reminder to never stop dreaming..
Taschen


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz