Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisNa uměleckých školách, akademiích i v soukromých malířských či sochařských ateliérech byla figurální kresba podle skutečnosti vždy považována za nezby…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSvojtka & Co.
ISBN80-256-0966-8
EAN9788025609668
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.21 Kg
Rozměr211 x 291 mm
Vazbapaperback
Počet stran64

Bližší informace o knize "Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích"

Na uměleckých školách, akademiích i v soukromých malířských či sochařských ateliérech byla figurální kresba podle skutečnosti vždy považována za nezbytný základní prvek. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské rady, jsme se snažili rozdělit do krátkých kapitol některé ze základních principu kresby postavy. Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích, autor Giovanni Civardi.


Anotace knihy " Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích, autor Giovanni Civardi"

Naleznete zde i odborné odpovědi na 200 nejčastějších otázek týkajících se celé rady problému kreslířského řemesla, ať už se jedná o používání nových kreslířských prostředků, osvojení si správného držení tužky, zvládnutí vetší přesnosti v kresbách, anebo zvládnutí techniky kreslení portrétu. Doufáme, že se tato příručka stane užitečnou pomůckou nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé výtvarníky..
Svojtka & Co.

Obsah knihy: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examplesKreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení