Kreslete a malujte krásné tváře

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisKoho by nepotěšil pohled na krásnou tvář. Ještě větší radost vám ale může udělat, když budete takový nádherný obličej tvořit. Necháte svoji mysl a ruc…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 13,11 € - SLEVA
Cena s DPH
11,79
Změna měny Platba v CZK

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-336-7
EAN9788074133367
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.49 Kg
Rozměr216 x 254 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran136

Bližší informace o knize "Kreslete a malujte krásné tváře"

Koho by nepotěšil pohled na krásnou tvář. Ještě větší radost vám ale může udělat, když budete takový nádherný obličej tvořit. Necháte svoji mysl a ruce, aby si užívaly úžasný proces tvorby, zapojíte fantazii a budete si hrát. Kreslete a malujte krásné tváře, autor Jane Davenport.
Anotace knihy " Kreslete a malujte krásné tváře, autor Jane Davenport"

Kreslete a malujte krásné tváře je inspirující knihou o tom, jak za pomoci různých typů výtvarných médií vytvořit okouzlující portréty ve stylu ilustrací módních návrhářů. Autorka knihy, Jane Davenport, je oblíbenou umělkyní a instruktorkou workshopů. Po celém světě je známá svým energickým, nadšeným, veselým a sebevědomým stylem. V této knize vás provede krok za krokem základy kresby obličejů, dozvíte se, jak to udělat, aby jednotlivé obličejové rysy byly v harmonickém souladu, i jak docílit jemných tónů pokožky; budete si hrát s jasnými barvami, stíny i zvýrazňováním. A čeká vás toho ještě mnohem více. Tato knížka je plná nových uměleckých technik, které zapojí a podnítí vaši fantazii..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz