Kolekce / Pocket Comic Book

Autor
InformaceAnglicky, 2014
PopisKolekce Pocket Comic Books – Vol. 1. Edition lidu přichází s novátorským konceptem černobílých kapesních komiksů “Pocket Comic Books”. Komiksy jsou ti…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelEdition Lidu
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.33 Kg
Rozměr80 × 115
Vazbatermografie
Počet stran19,7 m

Bližší informace o knize "Kolekce / Pocket Comic Book"

Kolekce Pocket Comic Books – Vol. 1. Edition lidu přichází s novátorským konceptem černobílých kapesních komiksů “Pocket Comic Books”. Komiksy jsou tištěny ekologickou technikou termografie, která se běžně používá pro tisk pokladních účtenek. Každý komiks má jinou délku, nejdelší z nich má 5 metrů, a nabízí unikátní a hravý zážitek všem milovníkům komiksů. Krabice není součástí kolekce. Kolekce / Pocket Comic Book, autor Joana Rosa Bragança, Sofia Drescher, Františka Lachmanová, Marike Le Roux, Tereza Vostradovská and Line Wasner.
Anotace knihy " Kolekce / Pocket Comic Book, autor Joana Rosa Bragança, Sofia Drescher, Františka Lachmanová, Marike Le Roux, Tereza Vostradovská and Line Wasner"

Koncept a design Ludmila & Sylvain Favardin
Umělci Ludmila & Sylvain Favardin jsou zastoupeny v uměleckých sbírek UPM v Praze, MG v Brně a soukromých sbírkách po celém světě. Výstavy představovat koncepční práce Ludmila & Sylvain Favardin konal nedávno v EFA - The Elizabeth Nadace pro umění v New Yorku, umění Rotterdam - přitažlivosti protikladů, Hai galerie v Bredě, nebo Museu Kampa v Praze..
Edition Lidu


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz