Kdo umí, učí

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisV pořadí šestá publikace, která v podtitulu nese zkratku RUV (Registr uměleckých výstupů), nepřináší tentokrát texty komentující a reflektující celý p…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena249 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
225
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-80-7491-874-2
EAN9788074918742
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.73 Kg
Rozměr125 x 190 mm
Vazbavázaná
Počet stran158

Bližší informace o knize "Kdo umí, učí"

V pořadí šestá publikace, která v podtitulu nese zkratku RUV (Registr uměleckých výstupů), nepřináší tentokrát texty komentující a reflektující celý projekt hodnocení uměleckých činností, ale bohatou obrazovou dokumentaci nejlepších děl, která v uvedeném období vznikla na českých vysokých uměleckých školách v oblasti architektury, audiovizuálních umění, designu, hudby, literatury, scénických a výtvarných umění. Kdo umí, učí, autor Miroslav Zelinský.


Anotace knihy " Kdo umí, učí, autor Miroslav Zelinský"

Města, řeky i hory, zvířata a rostliny, významné osobnosti, historické události, symboly i národní jídla — přes čtyři tisíce obrázků vám představí, co je pro danou zemi typické.

Ilustrovaný atlas plný fascinujících detailů je oslavou rozmanitosti světa, od obrovských hor po malinké broučky — a všeho mezi tím!

Obrázkové putování po 42 zemích a 6 kontinentech na 51 dvoustranách s nádherně zdobenými okraji, které připomínají mapy dávných objevitelů a mořeplavců.

Světový bestseller. Kniha byla přeložena do dvaceti tří jazyků a bylo vydáno přes jeden a půl milionu výtisků..
Host


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz