Jan Jedlička

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisKatalog k výstavě Jan Jedlička plánované od 28. 4. 2021 v 2. patře Městské knihovny v Praze. Jan Jedlička je malířem, kreslířem, grafikem, fotografem …
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
1 075
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie hlavního města Prahy
ISBN9788070101711
EAN9788070101711
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.30 Kg
Rozměr230x300 mm
Vazbaflexi
Počet stran176

Bližší informace o knize "Jan Jedlička"

Katalog k výstavě Jan Jedlička plánované od 28. 4. 2021 v 2. patře Městské knihovny v Praze. Jan Jedlička je malířem, kreslířem, grafikem, fotografem a filmařem, ale také chodcem, pozorovatelem a médiem. Jeho obrazy jsou především záznamem toho, co prožívá při chůzi krajinou a v závislosti na jejích proměnách. Kombinováním nejrůznějších technik a médií vytváří vícevrstevnaté obrazy míst, sledovaných obvykle v dlouhých časových horizontech. Jan Jedlička, autor Hlaváčková Jitka (ed.), Jedlička Jan (ed.).


Anotace knihy " Jan Jedlička, autor Hlaváčková Jitka (ed.), Jedlička Jan (ed.)"

Katalog, který doprovází monografickou výstavu, připravenou pro prostory Městské knihovny Galerie hlavního města Prahy, jako první představuje Jedličkovo dílo vcelku. Není koncipován chronologicky, ale jako mapování autorova pohybu krajinou a cestami různých uměleckých strategií. Protože každé Jedličkovo dílo je bez výjimky spojeno s určitým místem a časem, je také výběr děl tematicky členěn podle tří nejvýznamnějších geografických oblastí, v nichž autor pobýval: italská Maremma, Praha a některé oblasti britských ostrovů.

Texty: Jitka Hlaváčková, Marie Rakušanová, Kateřina Svatoňová, Friedemann Malsch, Bruno Cora.
Galerie hlavního města Prahy

Obsah knihy: Jan Jedlička

Jan Jedlička - examplesJan Jedlička - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz