Hudební CD - Bušení do Ponce

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisKompilace deseti kompozic, které vznikly pro výstavní projekt Moravské galerie v Brně "Brněnský Devětsil: multimediální přesahy umělecké avantgardy". …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
199
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMoravská Galerie
ISBN978-80-7027-285-5
EAN9788070272855
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.18 Kg
Rozměr114x125 mm
VazbaCD
Počet stranbooklet 32

Bližší informace o knize "Hudební CD - Bušení do Ponce"

Kompilace deseti kompozic, které vznikly pro výstavní projekt Moravské galerie v Brně "Brněnský Devětsil: multimediální přesahy umělecké avantgardy". česky, english Hudební CD - Bušení do Ponce, autor Jozef Cseres - Viktor Pantůček.


Anotace knihy " Hudební CD - Bušení do Ponce, autor Jozef Cseres - Viktor Pantůček"

Devět různorodých hudebníků a seskupení - Ahad - én - ASTMA, Tiziana Bertoncini - Thomas Lehn, Alessandro Bosetti, Michael Delia, Peter Graham - Pavel Zlámal, František Chaloupka, Petr Kofroň - Agon Orchestra, hans w. koch a Tomáš Vtípil - invenčně interpretuje šest kreseb barevné hudby Miroslava Ponce (1902 - 1976) z poloviny 20. let minulého století.

Nadčasový modernistický koncept ožívá v myslích a pod rukama erudovaných hudebníků, kteří nakládají s předlohou jako s dynamickým impulzem pro vzrušující transformace, přičemž respektují její inherentní kolorismus. Výsledkem jsou akustické i elektronicky generované zvukomalebné krajiny, které naprojektovala bytostně intermediální imaginace umělce, jenž předběhl svou dobu..
Moravská Galerie

Obsah knihy: Hudební CD - Bušení do Ponce

Hudební CD - Bušení do Ponce - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz