Epopej

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisVelkoformátové fotografie díla a poselství Alfonse Muchy v exkluzivní knižní podobě.Luxusní sběratelská publikace s významnou historickou, kulturní a …
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
280 000
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"Originální kresba akademického malíře Františka Hanáčka."


NakladatelMeander
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost12.00 Kg
Rozměr620x420 mm
Vazbavázaná
Počet stran336

Bližší informace o knize "Epopej"

Velkoformátové fotografie díla a poselství Alfonse Muchy v exkluzivní knižní podobě.Luxusní sběratelská publikace s významnou historickou, kulturní a uměleckou hodnotou. Limitovaná edice prvního a jediného díla svého druhu na světě, 200 kusů. Součástí publikace je šperk vytvořený vnučkou Alfonse Muchy, bílý kámen z řeckého ostrova Athos, který se zobrazuje na Muchových obrazech, lupa a certifikát. Cena se odvíjí od čísla výtisku, které bude se zákazníkem upřesněno individuálně. Epopej, autor Jan William Drnek.
Anotace knihy " Epopej, autor Jan William Drnek"

Barevná a světelná věrnost pláten ve spojení s unikátní tiskovou technologií přináší jedinečnou knihu svého druhu.
Velkoformátová obrazová kniha v limitované edici nabízí pohlédnout na nejmenší detaily Muchova díla a přináší velkolepou Slovanskou epopej v dosud neviděné podobě. Kniha je vytištěna pomocí speciální techniky. Nejenže tiskový rastr není viditelný pouhým okem, ale ani při použití lupy až do zvětšení cca 6x. Plátna Slovanské epopeje jsou v knize zobrazena tak, jako kdyby si je divák prohlížel zblízka přímo v galerii. Tato tisková technologie se v praxi prakticky nevyužívá a to z technologicky náročných a cenově nákladných důvodů.


Jan William Drnek

„Inspirován zahraničními projekty, zahořel jsem před několika lety touhou realizovat věrnou reprodukci velkolepého uměleckého díla. Mé myšlenky a přání byly asi tak velké, že se během několika dnů změnily v reálnou nabídku udělat něco takového v českých podmínkách. Téma nebylo dané. Slovanská epopej mě napadla jako první a po dohodě s nakladatelstvím jsem dostal absolutní volnost k realizaci celé myšlenky,“ říká o vzniku díla její autor.

Vystudoval kybernetiku a založil úspěšnou firmu v oblasti signmakingu, ale od určité doby se věnuje hlavně svému koníčku od dětských let, fotografování. Zabývá se prˇedevším nárocˇnými technikami HDR a panoramatickou velkoformátovou fotografií s vysokým rozlišením.


Kromě samotného fotografování předává Drnek své zkušenosti na fotografických workshopech a publikuje odborné texty o color managementu. V současné době působí též jako lektor na Prague College.


Účast Jana Williama Drnky na digitalizaci Slovanské epopeji potvrzuje, že není malých formátů pro velkého člověka s vášní pro detail a přesnost obrazu.


Foto: Jan William Drnek, ywww.slav-epic.com.
Meander

Obsah knihy: Epopej

Epopej - examplesEpopej - examplesEpopej - examplesEpopej - examplesEpopej - examplesEpopej - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz