Contemporary Painting (World of Art)

Autor
InformaceAnglicky, 2021
PopisMalba je neustále se rozšiřující a vyvíjející se médium. Radikální změny, ke kterým došlo od šedesátých a sedmdesátých let - období, kdy došlo k posun…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
569
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelThames & Hudson
ISBN9780500294635
EAN9780500294635
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost1.90 Kg
Rozměr150 x 210 cm
Vazbabrožovaná
Počet stran216

Bližší informace o knize "Contemporary Painting (World of Art)"

Malba je neustále se rozšiřující a vyvíjející se médium. Radikální změny, ke kterým došlo od šedesátých a sedmdesátých let - období, kdy došlo k posunu od modernistického k postmodernímu vizuálnímu jazyku - vedly k jeho novému oživení jako praxi, která mu dodávala energii a rozmanitost, která přetrvává dodnes. Contemporary Painting (World of Art), autor Suzanne Hudson.


Anotace knihy " Contemporary Painting (World of Art), autor Suzanne Hudson"

An international survey exploring the many ways in which painting is re-approached, re-imagined and challenged by today’s artists
Painting is a continually expanding and evolving medium. The radical changes that have taken place since the 1960s and 1970s – the period that saw the shift from a modernist to a postmodernist visual language – have led to its reinvigoration as a practice, lending it an energy and diversity that persist today.

In Contemporary Painting, renowned critic and art historian Suzanne Hudson offers an intelligent and original survey of the subject: a rigorous critical snapshot that brings together more than 250 renowned artists from around the world, whose ideas and aesthetics characterize the painting of our time. These luminaries include Cecily Brown, Theaster Gates, Josh Smith, Jenny Saville, Julie Mehretu, Takashi Murakami, Gabriel Orozco, Christina Quarles, Kara Walker, Kehinde Wiley, Zhang Xiaogang and many others..
Thames & Hudson


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz